KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13195409
nr 1319 5409
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, PT. Oramat löst blad. Bladets mått: 61,5x76 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:13:20
12/4 20:02:05
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander